Roordink team

Onze medewerkers staan graag voor u klaar. Heeft u een vraag? Neem dan gerust contact op met één van onze medewerkers via de genoemde telefoonnummers.

Directie

Bert Roordink

Bert Roordink

Algemeen directeur

0342-421421
broordink@roordink.nl

Jan Dunnink

Jan Dunnink

Commercieel directeur

038-4284400
jdunnink@roordink.nl

Alex van Beek

Alex van Beek

Technisch directeur

0342-421421
abeek@roordink.nl


Verkoop

Jan van den Berg

Jan van den Berg

Verkoopadviseur MAN

06-53220041
jberg@roordink.nl

Richard Kramer

Richard Kramer

Verkoopadviseur MAN, ISUZU, DFSK en overheid

06-43893179
rkramer@roordink.nl

René van Drie

René van Drie

Verkoopadviseur occasions

06-53982333
gebruikt@roordink.nl

Adriaan Saman

Adriaan Saman

Verkoop binnendienst medewerker

0342-421421
asaman@roordink.nl

René Bakker

René Bakker

Verkoop binnendienst medewerker / verhuur

0342-421421
rbakker@roordink.nl

Ronald de Boer

Ronald de Boer

Verkoop binnendienst medewerker

0342-421421
rboer@roordink.nl

Bram de Jongh

Bram de Jongh

Verkoopadviseur MAN (e)TGE

06-15219925
bjongh@roordink.nl

Alex van de Pol

Alex van de Pol

Afleverinstructeur

0342-421421
apol@roordink.nl


Service

Gerald Knevel

Gerald Knevel

Servicemanager

0342-421421
gknevel@roordink.nl

Henno van Roekel

Henno van Roekel

Serviceadviseur

0342-421421
hroekel@roordink.nl

Harrie Hatzmann

Harrie Hatzmann

Werkplaatschef

0342-421421
hhatzmann@roordink.nl

Evert van Dasselaar

Evert van Dasselaar

Garantie / ROC / verhuur

0342-421421
edasselaar@roordink.nl

Piet van Remmerden

Piet van Remmerden

Serviceadviseur

0342-421421
premmerden@roordink.nl

Eltjo van Beek

Eltjo van Beek

Meewerkend voorman werkplaats

0342-421421
voorman.barneveld@roordink.nl

Erik van Dam

Erik van Dam

Meewerkend voorman werkplaats

0342-421421
voorman.barneveld@roordink.nl

Albert Geurtsen

Albert Geurtsen

Meewerkend voorman werkplaats

0342-421421
voorman.barneveld@roordink.nl

Sascha Timmer

Sascha Timmer

Opleidingsverantwoordelijke

0342-421421
opleiding@roordink.nl


Onderdelenservice

Emiel van Valkengoed

Emiel van Valkengoed

Magazijnmedewerker

0342-421421
magazijn.barneveld@roordink.nl

Marko van de Kolk

Marko van de Kolk

Magazijnmedewerker

0342-421421
magazijn.barneveld@roordink.nl

Marko van de Bunt

Marko van de Bunt

Magazijnmedewerker

0342-421421
magazijn.barneveld@roordink.nl


Wasstraat

Dik van Dijk

Dik van Dijk

Wasstraatchef

0342-421421
truckwash@roordink.nl

Oege Veenhof

Oege Veenhof

Wasstraatmedewerker

0342-421421
truckwash@roordink.nl


Personeelszaken, kwaliteit en PR

Margreet van de Steeg

Margreet van de Steeg

Manager P&O

0342-421421
mbraak@roordink.nl

Gerjanne Staal

Gerjanne Staal

Manager kwaliteit / PR

0342-421421
gdoppenberg@roordink.nl

Evita van Driesten

Evita van Driesten

PR / Marketingmedeweker

0342-421421
edriesten@roordink.nl


Administratie

Henk Erkes

Henk Erkes

Controller

0342-421421
herkes@roordink.nl

Wilfred Smale

Wilfred Smale

Assistent controller

0342-421421
wsmale@roordink.nl

Lidia de Heij

Lidia de Heij

Administratief medewerker

0342-421421
crediteuren@roordink.nl

Ellen van de Kraats

Ellen van de Kraats

Administratief medewerker

0342-421421
debiteuren@roordink.nl


Ontvangst / receptie

Sascha Timmer

Sascha Timmer

Gastvrouw

0342-421421
info@roordink.nl

Monique Hoogenboom

Monique Hoogenboom

Gastvrouw

0342-421421
info@roordink.nl

Directie

Bert Roordink

Bert Roordink

Algemeen directeur

0342-421421
broordink@roordink.nl

Jan Dunnink

Jan Dunnink

Commercieel directeur

038-4284400
jdunnink@roordink.nl

Alex van Beek

Alex van Beek

Technisch directeur

0342-421421
abeek@roordink.nl


Verkoop

Reint Inkelaar

Reint Inkelaar

Verkoopadviseur MAN

06-20598726
rinkelaar@roordink.nl

Richard Kramer

Richard Kramer

Verkoopadviseur ISUZU, DFSK en overheid

06-43893179
rkramer@roordink.nl

Joël Feenstra

Joël Feenstra

Verkoopadviseur MAN (e)TGE

06-82422106
jfeenstra@roordink.nl

Alex van de Pol

Alex van de Pol

Afleverinstructeur

0342-421421
apol@roordink.nl


Service

Jacob Wierda

Jacob Wierda

Werkplaatschef

0524-597300
jwierda@roordink.nl

Sascha Timmer

Sascha Timmer

Opleidingsverantwoordelijke

0342-421421
opleiding@roordink.nl


Personeelszaken, kwaliteit en PR

Margreet van de Steeg

Margreet van de Steeg

Manager P&O

0342-421421
mbraak@roordink.nl

Gerjanne Staal

Gerjanne Staal

Manager kwaliteit / PR

0342-421421
gdoppenberg@roordink.nl

Evita van Driesten

Evita van Driesten

PR / Marketingmedeweker

0342-421421
edriesten@roordink.nl


Administratie

Henk Erkes

Henk Erkes

Controller

0342-421421
herkes@roordink.nl

Lidia de Heij

Lidia de Heij

Administratief medewerker

0342-421421
crediteuren@roordink.nl

Ellen van de Kraats

Ellen van de Kraats

Administratief medewerker

0342-421421
crediteuren@roordink.nl

Hélèn Meuge

Hélèn Meuge

Administratief medewerker

0524-597300
debiteuren@roordink.nl

Directie

Bert Roordink

Bert Roordink

Algemeen directeur

0342-421421
broordink@roordink.nl

Jan Dunnink

Jan Dunnink

Commercieel directeur

038-4284400
jdunnink@roordink.nl

Alex van Beek

Alex van Beek

Technisch directeur

0342-421421
abeek@roordink.nl


Verkoop

Cees van der Wind

Cees van der Wind

Vestigingsmanager / verkoopadviseur

06-27078015
cwind@roordink.nl

Richard Kramer

Richard Kramer

Verkoopadviseur ISUZU, DFSK en overheid

06-43893179
rkramer@roordink.nl

Bram de Jongh

Bram de Jongh

Verkoopadviseur MAN (e)TGE

06-15219925
bjongh@roordink.nl

Alex van de Pol

Alex van de Pol

Afleverinstructeur

0342-421421
apol@roordink.nl


Service

Arjan van Woudenberg

Arjan van Woudenberg

Serviceadviseur

0318-541041
awoudenberg@roordink.nl

Koos Weerheim

Koos Weerheim

Serviceadviseur

0318-541041
kweerheim@roordink.nl

Johan van de Pol

Johan van de Pol

Meewerkend voorman trucks

0318-541041
jpol@roordink.nl

Kubilay Albayrak

Kubilay Albayrak

Serviceadviseur

0318-541041
kalbayrak@roordink.nl

Sascha Timmer

Sascha Timmer

Opleidingsverantwoordelijke

0342-421421
opleiding@roordink.nl


Onderdelenservice

Richard Bijl

Richard Bijl

Onderdelenservice

0318-541041
rbijl@roordink.nl


Carrosseriebouw

Aart Goodschalk

Aart Goodschalk

Chef carrosseriebouw

0318-541041
agoodschalk@roordink.nl


Personeelszaken, kwaliteit en PR

Margreet van de Steeg

Margreet van de Steeg

Manager P&O

0342-421421
mbraak@roordink.nl

Gerjanne Staal

Gerjanne Staal

Manager kwaliteit / PR

0342-421421
gdoppenberg@roordink.nl

Evita van Driesten

Evita van Driesten

PR / Marketingmedeweker

0342-421421
edriesten@roordink.nl


Administratie

Henk Erkes

Henk Erkes

Controller

0342-421421
herkes@roordink.nl

Lidia de Heij

Lidia de Heij

Administratief medewerker

0342-421421
crediteuren@roordink.nl

Ellen van de Kraats

Ellen van de Kraats

Administratief medewerker

0342-421421
crediteuren@roordink.nl

Hélèn Meuge

Hélèn Meuge

Administratief medewerker

0524-597300
debiteuren@roordink.nl

Directie

Bert Roordink

Bert Roordink

Algemeen directeur

0342-421421
broordink@roordink.nl

Jan Dunnink

Jan Dunnink

Commercieel directeur

038-4284400
jdunnink@roordink.nl

Alex van Beek

Alex van Beek

Technisch directeur

0342-421421
abeek@roordink.nl


Verkoop

Robert Bulthuis

Robert Bulthuis

Verkoopadviseur MAN

06-53577455
rbulthuis@roordink.nl

Richard Kramer

Richard Kramer

Verkoopadviseur ISUZU, DFSK en overheid

06-43893179
rkramer@roordink.nl

Joël Feenstra

Joël Feenstra

Verkoopadviseur MAN (e)TGE

06-82422106
jfeenstra@roordink.nl

Alex van de Pol

Alex van de Pol

Afleverinstructeur

0342-421421
apol@roordink.nl


Service

Erik Bongers

Erik Bongers

Service Manager

038-4284400
ebongers@roordink.nl

Peter Dirksen

Peter Dirksen

Serviceadviseur

038-4284400
pdirksen@roordink.nl

Roland de Ruiter

Roland de Ruiter

Werkplaatschef

038-4284400
rruiter@roordink.nl

Christiaan Tebberman

Christiaan Tebberman

Serviceadviseur

038-4284400
ctebberman@roordink.nl

Bert Kwakkel

Bert Kwakkel

Meewerkend voorman werkplaats

038-4284400

Janwillem Termaaten

Janwillem Termaaten

Meewerkend voorman werkplaats

038-4284400

Martijn Sterenberg

Martijn Sterenberg

Meewerkend voorman werkplaats

038-4284400

Sascha Timmer

Sascha Timmer

Opleidingsverantwoordelijke

0342-421421
opleiding@roordink.nl


Onderdelenservice

Peter Mestebeld

Peter Mestebeld

Magazijnmedewerker

038-4284400
magazijn.zwolle@roordink.nl

Joël van Dijk

Joël van Dijk

Onderdelenadviseur / ROC

038-4284400
magazijn.zwolle@roordink.nl

Patrick Tijssen

Patrick Tijssen

Magazijnmedewerker

038-4284400
magazijn.zwolle@roordink.nl


Personeelszaken, kwaliteit en PR

Margreet van de Steeg

Margreet van de Steeg

Manager P&O

0342-421421
mbraak@roordink.nl

Gerjanne Staal

Gerjanne Staal

Manager kwaliteit / PR

0342-421421
gdoppenberg@roordink.nl

Evita van Driesten

Evita van Driesten

PR / Marketingmedeweker

0342-421421
edriesten@roordink.nl


Administratie

Henk Erkes

Henk Erkes

Controller

0342-421421
herkes@roordink.nl

Hélèn Meuge

Hélèn Meuge

Administratief medewerker

0524-597300
debiteuren@roordink.nl


Ontvangst / receptie

Directie

Bert Roordink

Bert Roordink

Algemeen directeur

0342-421421
broordink@roordink.nl

Jan Dunnink

Jan Dunnink

Commercieel directeur

038-4284400
jdunnink@roordink.nl

Alex van Beek

Alex van Beek

Technisch directeur

0342-421421
abeek@roordink.nl


Service

Freek van der Vegt

Freek van der Vegt

Servicemanager

0342-405470
werkplaats.rtts@roordink.nl


Onderdelenservice

Gerard van der Vegt

Gerard van der Vegt

Magazijnmedewerker

0342-405470
magazijn.rtts@roordink.nl


Personeelszaken, kwaliteit en PR

Margreet van de Steeg

Margreet van de Steeg

Manager P&O

0342-421421
mbraak@roordink.nl

Gerjanne Staal

Gerjanne Staal

Manager kwaliteit / PR

0342-421421
gdoppenberg@roordink.nl

Evita van Driesten

Evita van Driesten

PR / Marketingmedeweker

0342-421421
edriesten@roordink.nl


Administratie

Henk Erkes

Henk Erkes

Controller

0342-421421
herkes@roordink.nl

Lidia de Heij

Lidia de Heij

Administratief medewerker

0342-421421
crediteuren@roordink.nl

Ellen van de Kraats

Ellen van de Kraats

Administratief medewerker

0342-421421
debiteuren@roordink.nl